İnstagram hesabim calindi

'Yardım ve Destek' forumunda suziletto tarafından 23 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

1. suziletto

suziletto New Member

Merhaba arkadaslar. Dun gece instagramim tahminen bir yakin arkadasim tarafindan calindi. İnstagramim facebook hesabimla baglantili olmadigindan sifremi degistiremiyorum. E posta adresimle sifre degistireyim dedim onun da sifresini ve gizli yanitini degistirmisler. Ne yapabilirim? Yardimci olun

2. Ethnic

Ethnic Active Member

Instagram, Facebook üzerinden değil Twitter üzerinden erişim sağlanıyor genellikle. Twitter hesabınızla giriş yapmayı deneyin. Eposta, Şifre, Gizli yanıt değiştirilmişse yapacak bir şey yok. Bilgisayar üzerinden ayar erişimi yok. Bu yüzden telefonunuzla değişim yapılmıştır.

3. suziletto

suziletto New Member

İnstagram hesabimi kurtarmamin kesin baska cozumu yok mu? E posta adresimi yazsam hackleyecek arkadaslar yok mu?

4. Ethnic

Ethnic Active Member

E-posta adresini yazıp ... sanmıyorum hackleyebileceğini. Çok saçma olmazmıydı sadece bir eposta adresi söyleyerek hesabın şifresini almak.

5. suziletto

suziletto New Member

Hackerlar neler neler yapiyorlar ama. Bunlari da yapabileceklerini dusunmustum

Bu Sayfayı Paylaş