AKP İktidarinin Günah Galerisi-1

'Siyasi Partiler' forumunda herroli tarafından 9 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

 1. SEGMEN

  SEGMEN İstiklal Mahkemesi Hakimi

  Katılım:
  12 Kasım 2007
  Mesaj:
  1,676

  5 Şehİt cenazesİ daha geldİ

  subaylar İÇerİ
  askerler Şehİt.....................................durmak yok
   
 2. volkankara

  volkankara New Member

  Katılım:
  3 Haziran 2007
  Mesaj:
  1,223

  bu işin makarna kömür olmadığını anladığınızda muhalefet yapmayı da öğreneceksiniz belki iktidar bile olursunuz , ama kendinizi ve sizin gibi düşünenleri zeki diğerlerini aptal ayrıca dilenci gibi görmek sizleri halktan "ötekileştirecektir"
   
 3. frhtdlgc

  frhtdlgc New Member

  Katılım:
  25 Temmuz 2011
  Mesaj:
  23

  Ya yorum yapmıycam ne konuyla nede yorumlarla ilgili sadece şunu söylemek istiyorum böyle bir forumda siyaset tartışmak uygun mu?
   
 4. ecstasy

  ecstasy New Member

  Katılım:
  11 Aralık 2006
  Mesaj:
  6,898

  Forumun nesi var?
   
 5. By_SEKOPY

  By_SEKOPY Super Moderatör

  Katılım:
  3 Kasım 2005
  Mesaj:
  2,469


  siyaset basliginda uygun :confused:
   
 6. bekocan

  bekocan New Member

  Katılım:
  17 Aralık 2006
  Mesaj:
  298

  bizim insanımız özelliklede alttabaka siyaseti o kadar yaparki aklınız şaşar yiyecek ekmeği yoktur takım tutar gibi parti tutar neden bunu siz düşünün. çünkü bir sebebi yok bin sebebi var...
  diyecek çok şeyvarda insanlar atğözlüklü olduğundan yazmanın çizmenin bir anlamı olmuyor Çün ki hani bir laf varya sen ne kadar anlatırsan anlat karşında ki anladığı kadar alır veya aldığı kadar alır
  milli değerlerimize sahip çıkmayan bir topluma diyecek birşey bilmiyorum
  milletimize hani kömürdü patatesti bir dava varya bunları savunan arkadaşlarıma sesleniyor onlara şöyle bir teklif yapıyorum.
  tamam siz haklısınız bu topraklarda bizler çalışarak üreterek çabalayarak biryerlere varmayı istemiyoruz bu yüzden abdye gel kardeşim diyarbakırdan ötesini sana veriyoruz çalıştır işlet tüm yeraltı yer üstü kaynakları işlet ,bizede bak ğünümüzü ğün bizlerde edelim bir elimiz yağda bir elimiz balda olsun sefa içinde yaşayalım ne dersiniz .
  bunu diyebilirmisiniz ben asla diyemem
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 2 Ağustos 2013
 7. TRnetwork

  TRnetwork New Member

  Katılım:
  18 Ocak 2013
  Mesaj:
  7

  eminmisin öyle olduğuan bence senin düşündüğün gibi değil banadamı kömür ve makarna verdi ben yıllarca mhp ye oyverdim ama ak partiye oyverek son secimde doğru birşey yaptığıma inanıyorum Türkiye Türkiye olalı böyle bir kuvvet yaşmadı yiğidi öldür hakkını yeme ben bunu söylerim hizmeleri bir görseniz burada hangisini yazayım ben en azından çocuğumu hastaneye götürdüğüm zaman cebimde para olmasada sonunu düşünmüyorum artık en basit birşey bunlar.dahada saymamı istersen sayarım.
   
 8. rid-one

  rid-one New Member

  Katılım:
  8 Şubat 2007
  Mesaj:
  117

  böyle düşündükleri için devamlı nal topluyorlar,ve devam edecekler,yaşım 56,aslında sol görüşlüyüm 2004 yılına kadar CHP hatta ÖDP ye oy vermişken,şimdi AK partiliyim hamd olsun..
   
 9. bekocan

  bekocan New Member

  Katılım:
  17 Aralık 2006
  Mesaj:
  298

  sen fransadamı yaşıyon yoksa yaşın 15 mi hastane örneğini veriyon daha önceden devlet hastanelerine ğittiğinde çebinden kaç para çıkıyordu koçabir hiç şimdi ise hermuayenede herkayıtta üçret ödenmiyormu , yoksa sana hastaneler beleşmi. daha iyi örnek de inanalım
   
 10. bekocan

  bekocan New Member

  Katılım:
  17 Aralık 2006
  Mesaj:
  298

  yaşın 56 ama tartışmasını bilmiyorsun ne demek nal toplamak birşeyler biliyorsan anlat öğrenelim bilmiyorsan yorum yapma ayrıca sol ğörüşlüyüm şuna buna oyverdim demişşin ordanda sallamışşın inandırıcı değil. boş şeyler değil olmuş olan yapılmış olan ğözle ğörülen icraatlardan konuşursak ancak tartışmanın kalitesi yükselir .
   
 11. lordofdark

  lordofdark New Member

  Katılım:
  4 Aralık 2006
  Mesaj:
  62

  Kimse inkar edemez ki seçim başarısı vardır Ak Parti'nin..Bunu makarnaya kömüre bağlamak akıl karı değil..Komik durumlara düşürmeyin kendinizi..Türk milleti sizin sandığınız gibi ''aptal'' falan değil arkadaş..Herkes kesesine , yaşam standartlarına göre tercihini demokratik şekilde yapıyor..Sandıktan çıkan sonuçları seve seve kabulleneceksiniz..Ne gariptir ki ''Gezi'' benzeri halk ayaklanmaları normal ülkelerde alt gelir grupları tarafından savunulurken ; ülkemizde orta üstü sınıfların ayaklanmasını görüyoruz..Kurtulun artık klişe söylemlerden : makarna , kömür , irtica vb sanal tartışmalardan..
   
 12. yavuz_28

  yavuz_28 New Member

  Katılım:
  22 Kasım 2006
  Mesaj:
  1,544

  Calisan Demir pas tutmaz yola devam :) onu yapma bu un yapma demokrasi olmasin eskisi gibi olsun ülke geri kalsin olay cikarilsin geziydi gaziydi derken milletin Hakki yensin bos verin calisan meyve veren agac her Zaman taslanir chp mhp ve digerleri 3 maymunu oynamaktan bikmadi skp li degilim ama vatandas menunsa refah yükselmisse tuvalete bile ucakla gidebiliyorsak eskisi gibi avrupa malimi diye sormuyorsak sorun yok demektir.. haydi hayirlisi :)
   
 13. unlocker

  unlocker New Member

  Katılım:
  4 Mayıs 2008
  Mesaj:
  585

  Çok partili bir sistemde %47 büyük bir başarıdır. Hele hele de 3 dönem boyunca iktidarı elde tutmak daha da büyük bir başarıdır. Kömür, yardım paketi vs. bu gibi şeylerle insanları 1 kez kandırabilirsiniz. Misal veriyorum (zamanında Süleyman Demirel'in 500 gün istemesi, Tansu çillerin 2 anahtar vaadi vs.) Buna rağmen AKP 3 dönemdir ama iyisiyle ama kötüsüyle iktidardadır. Bu partinin bu kadar çok eleştirilmesi de normaldir. Ayrıca kişisel görüşüm olarak icraatların yarım kalmayıp geçekleştirilmesi açısından bir partinin birden fazla bir dönemde başarılı olması Türkiye'ye her zaman (+) kazandıracaktır. Zaten baştaki partiden Tüm halk rahatsızlık duyarsa seçim zamanı gereken cevap verilecektir. Saygılarımla...
   
 14. degazor35

  degazor35 TÜRK oğlu TÜRK

  Katılım:
  6 Mart 2007
  Mesaj:
  5,957

  İstediğiniz kadar yorum yapın,Arınç'ın beyefendi size :unutkandır! Demedi mi? Daha ne beklersiniz :)
   
 15. Dextrous

  Dextrous New Member

  Katılım:
  17 Haziran 2007
  Mesaj:
  120

  Adama hadi len ordan derler....bir kere oy kullanmayanların sayısı 12 milyon , akapkk nın aldığı oy 14 milyon %10 barajının altında kalan oyları çalında 14 milyon,CHP nin aldığı oy 8 milyon , MHP nin aldığı oy 6 milyon.sen ne %47 den bahsediyorsun senin kıblenle birlikte hesabında şaşmış sizin gibileri Allah ıslah etsin
   
 16. Dextrous

  Dextrous New Member

  Katılım:
  17 Haziran 2007
  Mesaj:
  120

  [​IMG]  al sana sağlıkta devrim ( SOYGUN)
   
 17. rid-one

  rid-one New Member

  Katılım:
  8 Şubat 2007
  Mesaj:
  117

  yokmuş,olmayan şeyin ücretide olmaz..
   
 18. metro2011

  metro2011 New Member

  Katılım:
  12 Mart 2011
  Mesaj:
  25

  Doğru Eskiden hastanemi vardı ki ücret ödensin?Paran varsa özel hastaneye ya da doktora giderdin ödeyemezsen de hastanede rehin kalırdın.Eskiden neler yaşandığını bilmeyen genç nesillere bunları anlatmak lazım.
   
 19. ayberk228

  ayberk228 New Member

  Katılım:
  11 Haziran 2008
  Mesaj:
  588

  yoksulluk ve yolsuzluk....
   
 20. mirkelam68

  mirkelam68 New Member

  Katılım:
  28 Ekim 2008
  Mesaj:
  340

  akp karsıtları istediğiniz kadar yırtının ama ADAM GİBİ ADAM RECEP TAYYİP ERDOĞAN HEDEF 2023 DURMAK YOK YOLA DEVAM....
   

Bu Sayfayı Paylaş