Ata Kızı - Öz-Geçmiş - İç Dökümü -

'Tanışma' forumunda Ata Kızı tarafından 6 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

 1. bozdo

  bozdo New Member

  Katılım:
  14 Mart 2013
  Mesaj:
  399

  :durdurun ne zaman ne zaman dermişim:thumbup: umuarım kısa zaman içerisinde bu sektörde olursunuz...
   
 2. mxxnstar

  mxxnstar New Member

  Katılım:
  23 Eylül 2013
  Mesaj:
  6

  başarılar
   
 3. Ata Kızı

  Ata Kızı Moderator

  Katılım:
  23 Mayıs 2010
  Mesaj:
  11,321

  Teşekkur ederım : )
   
 4. muratabak

  muratabak New Member

  Katılım:
  14 Ekim 2013
  Mesaj:
  1

  biraz göz gezdirdim yazdıklarına yaşının 39-40 civarı olduğuna hükmettim. Yazdıklarınla beni tarif edemediğim duygulara götürdüğün için de ayrıca teşekkür ederim.
   
 5. Cehennem_Zebanisi

  Cehennem_Zebanisi Super Moderator

  Katılım:
  20 Kasım 2005
  Mesaj:
  8,319

  Ata Kızı boğaz köprüsünden atla aşağıya :D yoruma bak :laugh::laugh::laugh::laugh::thumbup::thumbup1::thumbup1:
   
 6. Ata Kızı

  Ata Kızı Moderator

  Katılım:
  23 Mayıs 2010
  Mesaj:
  11,321


  Yaa öyle bir yorum yazmıssınız ki teşekkur mü etsem yoksa kızsam mı yada gülsem mı blemedım : D Beni övdünüz mü yoksa yerdinizmi bilemedım : D : ))

  Dediğiniz yaşa gelmedım henüz :biggrin: : )) Ama sizin yaptıgınz yorumdan anladıgım kadarı ile siz 40 olmalısınız : ) :001_rolleyes:


  Benim yaşım hep 19 çatla sen :lol: Neyse daha 39 - 40 a daha var
  : D daha fazla konusmucam yaşım çıkmasın ortaya...o baştakı yorumuda değiştireyım demek kı o yorum oldugumdan daha yaşlı gösterıyor benı : D : D şöyle daha genc gösteren bır anlatım bulayım kendıme : d :durdurun
   
 7. residgun

  residgun New Member

  Katılım:
  15 Temmuz 2007
  Mesaj:
  4

  Kadınlarımız hep mükemmele yakın ama aslında bu bir sorun. Sizler mükemmele yaklaştıkça yalnızlaşıyorsunuz. Çünkü biz erkekler sizlere ayak uyduramıyoruz. Bu tam manasıyla bir dengesizlik durumu. Acaba bu yazı dizisini okuyup senin bu içtenliğini ve anlatım üslubunu görüp sana burada cevap yazan veya yazamayan kaç erkek duygusal anlamda sana ulaşabilmek için iç çekmemiştir ki? İşte Atakızı bu da bizim gerçeğimiz samimiyet mi istiyorsun işte samimiyet. Bizim için kedi ve ciğer ilişkisinden öteye geçemeyen berbat hatta acınası bir durum bu. Senin içinse arkadaşlık veya dostluk. Evet son derece güçlüsün ama bunu dile getirmesen bile aba altında gizlediğin değneğin farkında olmadığımızı mı sanıyordun? Bu şahsına bir saldırı değil onu belirteyim alarm vermene gerek yok. işgüzar bir moderatör tarafından da banlanmak falan istemiyorum. Yanlış anlaşılmasın bu siteyi seviyorum ve gerçekten faydalı buluyorum. Emin ol ne kadar inkar edilirse edilsin gerçekleri konuştuğumu sende biliyorsundur. Herkese İyi Forumlar dilerim.
   

Bu Sayfayı Paylaş