gsm numarası bulamama !

'Şikayetim Var' forumunda extremity1 tarafından 22 Şubat 2011 tarihinde açılan konu

 1. extremity1

  extremity1 New Member

  Katılım:
  9 Mayıs 2009
  Mesaj:
  2

  Teknolojinin bu denli ilerlemiş olduğu bir ortamda lanet olası bir numaranın kime ait olduğunu öğrenmek bu kadar zormu be arkadaş.legal yollarla olmadığı gibi illegal yollarla bile ulaşamıyor insan.bir bileniniz yokmu ?
   
 2. KillaFlex

  KillaFlex Active Member

  Katılım:
  8 Temmuz 2006
  Mesaj:
  4,076

  Eğer rahatsız ediyorsa suç duyurusunda bulunabilirsin.. Yoksa keyfine öğrenmek istiyorsan biraz zor. Turkcell de 2222e göndererek sorabiliyorsun fakat kişi kendini rehberden sildirmiş olabiliyor. Bir ara turkcell kendini rehberden sildirenlere kontor veriyordu. :)
   
 3. BrAvE HeArT

  BrAvE HeArT Active Member

  Katılım:
  17 Ocak 2007
  Mesaj:
  1,499

  eskiden turkcell bayisinde bi arkadaşım vardı. Numarasını girip adını soyadını ve adresini görebiliyordu :) İşten çıktı bize de sapıklar musallat oldu.
   
 4. extremity1

  extremity1 New Member

  Katılım:
  9 Mayıs 2009
  Mesaj:
  2

  adamın biri eşimin telefonuna musallat oldu ama şikayet dilekçesi vermeden evel ben bi bileyim istiyorum kim olduğunu.Rehberden sildirmiş demekki kendini bulamadım t.cellden.
   
 5. HardRhymeR

  HardRhymeR New Member

  Katılım:
  7 Mayıs 2006
  Mesaj:
  2,885

  Hattını taşımış olma ihtimali de var. Numarayı aradığınızda çalmadan önce taşınmış sesi geliyorsa diğer operatörlerden de deneyin. Öğrendiniz öğrendiniz, daha sonra hiç zaman kaybetmeden suç duyurusunda bulunun
   

Bu Sayfayı Paylaş