IObit Driver Booster PRO 4.2.0.478 Multilingual | Full İndir

'Programlar' forumunda Mgrbuz tarafından 11 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

 1. Mgrbuz

  Mgrbuz Member

  Katılım:
  24 Ocak 2016
  Mesaj:
  280
  [​IMG]

  IObit Driver Booster PRO 4.2.0.478 Multilingual | Full İndir

  IObit Driver Booster programı, bilgisayarlarımızda sık sık karşılaştığımız sürücü güncelleme sorunlarından kurtulabilmemiz için hazırlanmış ücretsiz bir program ve bu konularda oldukça deneyimli bir şirket olan IObit tarafından yayınlanıyor. Çoğumuzun PC'lerdeki en güncel sürücüleri takip etmekte zorlanması ve buna vakit ayıramaması Driver Booster'ı oldukça gerekli programlar arasına sokuyor.

  Programı kullanırken kullanıcıların pek bir işlem yapmasına gerek kalmıyor ve uygulama bilgisayarınıza en uygun driverları kendisi bularak kuruyor. Bu sayede iş için, oyunlar için veya multimedya işlemler için kullandığınız sürücülerin en iyi şekilde yüklendiğinden emin olabiliyorsunuz.

  Programın temel niteliklerini kısaca listelemek gerekirse;

  Sorunlara karşı eski sürücülere dönme desteği
  Güncel online veritabanı
  Veri kurtarma ve güvenlik merkezi
  Oyunlar için sürücü optimizasyonu
  Harici cihazlar için sürücü desteği
  Windows 10 desteği
  Türkçe desteği
  Basitleştirilmiş sürücü kurulum adımları

  IObit Driver Booster'ın sağladığı sürücüleri kurarken bir şekilde sisteminizde bir hata meydana gelirse, bu hataları geri alabilmek için hemen eski sürücüye dönebiliyor veya daha gelişmiş seçenekler için kurtarma merkezini ziyaret edebiliyorsunuz.

  Sürücü veritabanının devamlı olarak geliştirilmesi sayesinde pek çok farkında olmadığınız sürücünün güncellemesini de internette arama yapmadan tamamlayabiliyor, böylece bilgisayarınızın daha kararlı ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayabiliyorsunuz.

  Bilgisayar bakımını yapmayı pek sevmeyenlerin tüm sürücü kurulum işlemlerini otomatikleştirebilmek için kullanabilecekleri sahip olunması gereken uygulamala​

  Kod:
  http://turbobit.net/1f5pz4cjmmby.html
   
 2. Gold Eagle

  Gold Eagle Member

  Katılım:
  3 Şubat 2009
  Mesaj:
  165

  Diger iobit programları gibi buda görevini başarıyla yapıyor. Sürücü bulmaylada ugraştırmıyor. Özellikle format sonrası yüklenmesi gerekli programların başında geliyor
   

Bu Sayfayı Paylaş